Kontaktujte nás

Reference

• Metrostav a.s. – plavecký areal Klíše 

• FOR G

HET spol. s r.o.

• Monopol Teplice 

• Lagarto Café

• Gymnázium Praha – Litoměřická 

• Connect Way GmbH- Chemnitz

• 15. Základní škola Most

• 3J servis 

• Metrostav a.s. – Galerie Teplice 

• ABC Českého hospodářství Praha

• Archa interiér

• Baumax ČR a SR

Baumax  Rakousko, Slovinsko, Maďarsko,Chorvatsko,Rumunsko 

• Celní správa  Praha

• Daitl kancelářský nábytek

• DamPA  -Kladruby 

• Dětský domov, Základní škola praktická -Duchcov

• EGLO Rakousko

• FEGRO – SELGROSS SRN

• Fehas a.s.

• Gymnázium Kladno

Chemopetrol    Litvínov

• Chemoprojekt Praha

Inelsev s. r. o. 

• Inelsev servis s. r. o.

• Ivan Rekman

• Jazyková škola  Litvínov

• Loggere Metaalerken B.V.

• Mateřská škola – Duchcov, Velká okružní

• Mateřská škola u Křemílka – Dubí 

• Metal Partner

• Metropole Teplice – Autodoprava Kubík (TruckPedan)

• MUDr. Boris Aulický 

• MUDr. Flaška Jan 

• MUDr. Issam Zahran

• MUDr. Pavel Šoltész

• MUDr. Radmila Hofamnová

• MUDr. Yvetta Fidlerová 

• Pojišťovna AMCICO AIG LIFE Praha

• Pronatal Nord s.r.o.

• Pronatal s.r.o. 

• Sportovní soukromá základní škola – Litvínov

• Sportovní škola Litvínov

• STARA servis  s. r. o. 

• Střední průmyslová škola –  Ostrov

• Střední průmyslová škola – Teplice 

• Střední průmyslová škola strojní Děčín  

• Střední škola EDUCHEM, a.s. -Meziboří

• Střední škola technická AGC – Teplice

• T-Glass  Kamenný pahorek 

• Uniplast  Duchcov 

• Vyšší odborná škola zdravotnická – Ústí nad Labem

• Výtahy Vaněrka s. r. o. 

• Základní  – Děčín VI

• Základní   škola – Česká Lípa  

• Základní  škola – Most 

Základní  škola – Na Stínadlech

• Základní  škola  Anežky České – Ústí nad Labem 

• Základní  škola  Koperníkova -Teplice 

• Základní  škola  Maršovská – Teplice 

• Základní  škola  Metelkovo – Teplice

• Základní  škola  Podkrušnohorská – Litvínov

• Základní  škola  Podkrušnohorská – Litvínov 

• Základní  škola  Slovanka – Česká Lípa

• Základní  škola  U nových lázní – Teplice

• Základní  škola Bílá cesta  – Teplice 

• Základní škola Buzulucká – Teplice

• Základní  škola Dr.Miroslava Tyrše – Teplice

• Základní  škola Edisonova  – Teplice

• Základní  škola Chabařovice

• Základní  škola J.Vohradského – Šluknov

• Základní  škola Jaroslava Pešaty – Duchcov 

• Základní  škola jazyků – Karlovy Vary

• Základní  škola Moskevská – Kladno 

• Základní  škola na Valech – Litoměřice 

• Základní  škola Pastelka – Rumburk

• Základní a mateřská škola – Děčín  IV 

• Základní a mateřská škola – Děčín II

• Základní a mateřská škola – Děčín VIII

• Základní a mateřská škola – Kladno 

• Základní a mateřská škola – Krupka- Maršov

• Základní a mateřská škola – Stupno 

• Základní a mateřská škola – Děčín   III

• Základní a mateřská škola – Děčín   IX

• Základní a mateřská škola Antonína Sochora – Duchcov 

Základní a mateřská škola Švabinského  – Teplice

• Základní a praktická škola – Krupka 

• Mateřská škola – Duchcov, Husova

• Mateřská škola – Duchcov, Osecká 

• Základní a mateřská škola – Česká Lípa

• Základní a mateřská škola – Litoměřice

• Základní a mateřská škola – Štětí