Kontaktujte nás

 

Interiéry

Duchcov, Želenská 1291, –  interiéry, nábytek, kovovýroba

Firma LIMBA

 působí na českém nábytkovém trhu již více než dvacet let. V průběhu své existence se vyvinula z malé firmy lokálního významu ve firmu střední velikosti, která svou působností překračuje nejen meze regionu, ale i České republiky. Svědčí o tom, jak počet zaměstnanců a moderní strojové vybavení, tak i rozsah výrobního programu, který uspokojí drobné zákazníky i velké nadnárodní firmy.

Při řešení převážně atypických zakázek poskytujeme služby počínaje zaměřením, grafickým zpracováním až po montáž vlastních výrobků.

formatovani materialu hpl masiv lamino

FORMÁTOVÁNÍ MATERIÁLU

Provádíme formátování materiálu (rozřezávání desek na příslušné rozměry) na velkoplošné formátovací pile, určené k velmi přesnému a čistému dělení desek na základě optimalizace, kterou v rámci formátování , zajistíme každému zákazníkovi. Lze formátovat všechny materiály, které se obrábí jako dřevo.

Výhody a přednosti formátování na automatické pile

  •  automaticky šetrný a snadný transport materiálu
  •  velká přesnost polohování
  •  velká řezná rychlost
  • přítlak desky a s tím spojené nastavení co nejmenší výšky předřezového řezu

 

olepovani abs hran naklizku

OLEPOVÁNÍ DÍLCŮ HRANAMI

Poskytujeme strojové nanášení ABS hran, dýhových hran a nákližků na plošné rovné dílce na moderním ohraňovacím centru, na kterém je možné dílce předfrézovat a případně i podélně drážkovat do plochy. Výhodou předfrézování je dosažení 100% nalepení hrany či nákližku na dílec bez viditelných přechodů, či nepatrných škvírek po předřezovém řezu. Nanášení hran s naší technologií je velmi rychlé ( 20m/min), čisté a kvalitní. Díky separačním a čistícím nástřikům, není nutné dílce čistit od lepidla či jiných s lepením souvisejících nečistot. Cena za lepení dílců je 6,5 Kč/bm.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

TVAROVÉ OBRÁBĚNÍ DÍLCŮ

CNC- řízené obráběcí centrum pro výrobu nábytkářských dílů z plošných materiálu, ze dřeva a nebo podobných materiálů. Lze obrábět i hliníkové sendvičové desky. Tvarové obrábění dílců je rozměrově omezené a to na rozměr dílce 3500 x 1800mm.

Výhodou CNC obrábění je velká přesnost, čistota obrábění, možnost provedení několika pracovních operací při jedné nebo minimálním počtu manipulací s dílcem.Možnost importu křivek do ovládacího a programovacího softwaru CNC centra, umožňuje rychlou a bezchybnou reakci na požadavky zákazníka.

hraneni tvarovych dilcu

OLEPOVÁNÍ TVAROVÝCH DÍLCŮ

Poskytujeme strojové lepení tvarových dílců ABS hranami, které dílců dodávají větší životnost a odolnost. Cena olepování dílců je stanovena dl náročnosti a složitosti dílce. V případě zájmu, je nutné se poradit, jak dílce frézovat, aby bylo možné na dílce hranu nalepit. Minimální vnitřní rádius, který lze olepit je 40mm a vnější rádius min 50mm při síle hrany 2-3mm. V případě lepení hran o síle 1mm lze olepit vnější radius 30mm.