Kontaktujte nás

Kuchyně a bytový nábytek

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kuchyně a bytový nábytek

Na kuchyňské linky všech typů poskytujeme 3 letou záruku a to nejen díky používaným kvalitním materiálům od předních světových výrobců, ale také díky osazení špičkového kování firmy Blum, Hettich, Mepla, Grass, které z našich kuchyní dělají nadstandardní výrobek se špičkovou funkčností. Výše uvedené materiály, nejnovější technologie a proškolený personál jsou zárukou dobrého navržení kuchyně, kvalitní výroby a precizního zpracování, které mají vliv na konečný vzhled kuchyně.

Kuchyně z lamina

Kuchyňské linky s čelními plochami z laminované dřevotřísky jsou levnější variantou. Neznamená to však, že by se jednalo o méně kvalitní provedení. Nevýhodou je pouze omezení tvaru dvířek na čistě rovné tvary bez prolisů či většího zaoblení. Dnes je na trhu obrovský výběr dekorů. Materiály jsou na vysoké úrovni zpracování jak z pohledu odolnosti tak vzhledu, který se svou věrností blíží přírodní dýze. Hrany jsou olepeny kvalitní 2mm ABS hranou. Výhodou této varianty je možnost 100% sladění korpusu a dvířek.

Kuchyně s foliovanými dvířky

Kuchyně s foliovanými čely mají na rozdíl od kuchyní z lamina výhodu volby tvaru – prolisu dvířek. Je možné zvolit z mnoha kombinací prolisu a dekoru. Folie jsou v matném, drásaném nebo lesklém provedení. Cenově se řadí do střední kategorie. Pro více informací o dekorech foliovaných dvířek klikněte zde.

Kuchyně z masivu

Kuchyně z masivního dřeva jsou vhodnou volbou pro náročnější zákazníky. Masivní dřevo je přírodní materiál, který se hodí do klasických či rustikálních interiérů. Na výběr je z mnoha běžných dřevin, jako jsou buk, dub, třešeň, ořech, nebo olše, ale i exotických abachi, wenge, teak a podobně. Masiv se dá mořit do různých odstínů, bělit, voskovat či olejovat. Z masivního dřeva je možné zhotovit i pracovní desku, která však potřebuje častější ošetřování.

Ukázky našich kuchyní

Ukázky našich interiérů